€ 450.000,- k.k.
Wil je wonen in een charmante geschakelde twee-onder-een-kapwoning met eigen oprit, garage én daarbij een fijne grote tuin, dan is dit je kans!
Deze uitgebouwde woning heeft bijzonder veel potentie. Het is wel zaak de woning te moderniseren, maar dan heb je daarna echt een prachtig woonhuis op een toplocatie!
In de populaire wijk Brakkenstein aan de Pater Eijmardweg ligt deze jaren ’30 woning. De mooi aangelegde tuin is wel 19 meter diep!
De locatie is ideaal te noemen. Je loopt zo de bossen in van Heumensoord, je hebt diverse winkels (bakker, slager, buurtsupermarkt) om de hoek en tegenover is de basisschool.
Daarbij ligt de Universiteit en het Radboud ziekenhuis op 500 meter afstand en in het stadscentrum ben je binnen 10 tot 15 minuten fietsen. Mocht je Nijmegen uit moeten, dan zijn station Heyendaal en de uitvalswegen naar de A73 en A50 dichtbij.
Begane grond
Je komt binnen in de hal met trapopgang, toiletruimte en toegang tot de provisiekelder.
De L-vormige woonkamer heeft een open haard en een charmante erker.
Aan de tuinzijde is een flinke aanbouw gerealiseerd over de gehele breedte van de woning met daarin de huidige keukenopstelling. Dit is echt een goede ruimte om een moderne woonkeuken te realiseren met bijvoorbeeld een kookeiland. De achtergevel heeft grote raampartijen en een lichtkoepel. Aansluitend is de bijkeuken. Hier hangt de cv-ketel, is de witgoedaansluiting en er is een extra keukenblok geplaatst. Vanuit de bijkeuken is de garage te bereiken.
Je loopt via de keuken of de bijkeuken de tuin in en deze heeft diverse terrassen en is wel 19 meter diep. Zie jij jezelf hier al genieten deze zomer….
1e verdieping: overloop met bergkast en totaal 3 fijne slaapkamers. De ruime badkamer is aan de voorzijde gelegen en heeft een ligbad en wastafel.
Bekijk de plattegrond voor de exacte maten van de diverse vertrekken.
2e verdieping: via de overloop is er een luik naar de (berg)vliering met kleine dakkapel/koekoek aan de voorzijde.
Bijzonderheden:
+ Eigen oprit;
+ Nabij bos, wijkvoorzieningen, Universiteit en stadscentrum;
+ Originele paneeldeuren;
+ Rolluiken aan de gehele achtergevel;
+ Royale uitbouw met volop mogelijkheden;
+ Diepe tuin (19 meter);
+ Verkoper heeft de woning zelf niet bewoond, dit zal dan ook worden opgenomen in de koopovereenkomst;
+ De woning zal worden verkocht in de staat waarin deze is (as is, where is).
- 109 m2
- 286 m2
- 3
Kenmerken Pater Eijmardweg 30
Overdracht
Vraagprijs | € 450.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 286 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 109 m2 |
Inhoud | 460 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1931 |
Dak type | Tentdak |
Isolatievormen | Gedeeltelijk dubbelglas |
Energielabel | F |
Indeling
Aantal verdiepingen | 4 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Ligging Pater Eijmardweg 30
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
173.557
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
50%
20% NL
24%
20% NL
26%
20% NL